FOX'tan yeni yarışma programı! Hangi ünlü isim sunacak?

Provizyon Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, sunuculuğunu ise sevilen isim Çağla Şıkel’in yapacağı Hepsi Benim yarışma programının ilk tanıtımı yayınlandı.

05 Kasım 2020 - 00:45
Provizyon Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, sunuculuğunu ise sevilen isim Çağla Şıkel’in yapacağı Hepsi Benim yarışma programının ilk tanıtımı yayınlandı. Türkiye'nin lider e-ticaret platforlarından biri olan Hepsiburada’nın katkılarıyla FOX ekranlarında yayınlanacak olan Hepsi Benim yarışma programının ilk tanıtımı haberimizin detayında...

Eğlenceli tanıtımda, Çağla Şıkel kullandığı ürün ve aksesuarları beğenen kişilerden ürünün fiyatını tahmin etmesini istiyor.


Çağla Şıkel’in renkli sunumuyla gerçekleştirilecek programda; hayatın hemen hemen tüm alanlarında kullanılan ürünlerin fiyatlarını tahmin yoluyla bulmaları istenen yarışmacılar, rakiplerini geride bırakarak Hepsiburada hediye çeki ödülüne ulaşmak için ellerinden geleni yapacaklar. Dinamik ve eğlenceli yarışma programı her bölüm beş ayrı etaptan oluşacak ve son etapta yarışan çiftlerin finaldeki başarısı büyük ödülü kazanmalarını sağlayacak.

Yarışmacıların kıyasıya mücadele edecekleri, sürpriz etapları ve ödülleriyle “Hepsi Benim” yakında FOX’ta ve Hepsiburada platformlarında yayında!
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

--