Survivor 2021 için bomba iddia! Okan Kurt Survivor'a mı gidecek?

TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor 2021 yarışmacı kadrosu şekillenmeye başladı. Survivor 2021 için Acun Ilıcalı yarışmacıları açıklamaya başladı. Survivor'a sayılı günler kala Demet Akalın'dan çok konuşulacak bir açıklama geldi. 'Acun, Okan Kurt'u Survivor'a davet etti' dedi. Okan Kurt Survivor'a mı gidecek? Detaylar haberimizde...

Survivor 2021 için bomba iddia! Okan Kurt Survivor'a mı gidecek?
08 Aralık 2020 - 15:03
TV8 ekranlarının reyting rekorları kıran efsane yarışma programı Survivor 2021 için geri sayım başladı. Geniş izleyici kitlesi olan Survivor 2021 yarışmacı kadrosu şekillenmeye başladı. Acun Ilıcalı'nın ilk yarışmacıyı oyuncu Cemal Hünal olarak açıklamasının ardından Survivor'a gidecek ikinci yarışmacının da Öykü Çelik olduğunu açıklamıştı.

Survivor 2021 sezonuna sayılı günler kala Demet Akalın'dan çok konuşulacak bir açıklama geldi. 'Acun, Okan Kurt'u Survivor'a davet etti' dedi.


Survivor 2021 kadrosun şekillenmeye başladı. Oyuncu Cemal Hünal ve Öykü Çelik'in ardından Survivor'a gidecek üçüncü kişinin Demet Akalın'ın eski eşi Okan Kurt'un olacağı iddia edildi.

'Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında' Acun Ilıcalı'nın Okan Kurt'u Survivor'a davet ettiğini açıklandı. Okan Kurt’un henüz kararını vermediği öğrenildi.
Okan Kurt Kimdir?

Okan Kurt, 1982 yılında Mersin'de doğdu. Aslen Gaziantepli olan Okan Kurt, küçük yaşlardan beri ticaretle uğraşıyor. 5 yıl Amerika'da eğitim göre iş adamı, 2 yıl da İtalya'da yaşamıştır.

Başarılı iş adamı, 2012 yılında ünlü popçu Demet Akalın ile evlendi. Çiftin 2014 yılında Hira adını verdikleri kızı dünyaya geldi.

İş adamı kimliğiyle tanınan Okan Kurt, eşi Demet Akalın'ın "Şerefime Namusuma" klibinde oynamıştır. Bu klip ile oyunculuk yeteneğiyle gündeme gelen Okan Kurt, Şahan Gökbakar'ın "Osman Pazarlama" filminde de konuk oyuncu olarak yer aldı.

Son dönemde Okan Kurt'un işleri bozuldu ve aile şirketleri olan Martaş Lojistik piyasaya yaklaşık 150 milyon TL borçlandı. Borçların ödenmemesi üzerine Demet Akalın – Okan Kurt çiftinin Beykoz'daki evlerinde haciz işlemi uygulandı. Karar gereği, villada bulunan bir dizi eşya haczedildi. Bu olay sonrasında Demet Akalın evliliğini bitirme kararı aldı.

Demet Akalın ve Okan Kurt çifti 11 Eylül 2018 tarihinde boşandı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

--